O nás a našich projektoch

Stručný prehľad našej spoločnosti

Úvod


Hlavný cieľ máme jasný, pomáhať svojim zákazníkom v oblasti tvorby značky, online vizitky a následného rastu. Vy viete čo a my vieme ako. Vieme, čo potrebujete, aby Vaša firma rástla prostredníctvom online médií. Preto úzko spolupracujeme s každým klientom a pretvárame jeho sny v realitu.

Usmerňujeme klienta na tú najlepšiu cestu v online svete. Poskytujeme mu kompletné služby od návrhu loga až po celkový návrh značky, od konceptu až k hotovému webovému riešeniu, od vývoju webových aplikácií po spokojných klientov, ktorí hrdo tieto aplikácie používajú.

Sme mladý, inovatívny tím a každý z nás má niekoľkoročné skúsenosti v tom, čo robí. Naše ceny sú prijateľné aj pre malé a stredné podniky, ktoré cítia potrebu byť na Internete, avšak nemôžu si dovoliť osloviť veľké agentúry.

Náš prístup je vždy unikátny a individuálny

Vášeň a výzva pre tvorbu

Každému klientovi sa venujeme individuálne, pretože každý má svoje špecifické požiadavky. Preto dbáme na to aby sme každému zákazníkovi vyhoveli alebo aspoň poradili. Aj našim potencionálnym zákazníkom vieme poradiť minimálne konzultáciou. Avšak zo skúsenosti vieme, že vetšina naše služby nakoniec využije :). Vzorka niekoľkých posledných realizovaných projektov je vidieť vedľa

Zobraziť viac

Hlavné činnosti


Programovacie zručnosti

Tvoríme webové aplikáciíe najmodernejšími a najpoužívanejšmi jazykomi ako sú Laravel, React, Angluar, PHP, Java, JS, SQL, PL/SQL, XML atď.

Čítať viac

Tvorba grafiky & web dizajnu

Návrh loga, tvorba dizajn manuálov grafických návrhov pre weby či e-shopy

Čítať viac

Podpora marketingu

V rámci tímu zabezpečujeme a poskytujeme našim klientom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti online marketingu

Čítať viac

Servis Webu
& E-shopu

Našim verným zákazníkom poskytujeme pravidelnú podporu a udržiavame ich webové riešenia v tej najlepšej kondícii

Servisný portál

Hotové webové riešenia

Pre menej náročných, poskytujeme hotové webové riešenia za zvýhodnené ceny

Zobraziť riešenia

Aplikácie a riešenia na mieru

Ponúkame niekoľko hotových riešení pre malé a stredné firmy, ktoré potrebujú udržať kontakt zo svojimi klientmi v Online svete

Zobraziť možnosti

Naše hlavné služby


Hotové prezentačné webstránky

Prezentačný web

Či už ste málá, stredná alebo veľká firma, v dnešnej dobe ptrebujete mať kvalitnú online vizitku alebo predávať produkty online. Doba sa zmenila a verte či nie, nevyhnete sa tomu. Preto vám poskytujeme všetky tieto služby, ktoré v online svete potrebujete

ENTER NOW

E-shop zo všetkým čo dnes potrebujete

E-shop

Spolupracujeme s populárnymi slovenskými firmami a ich riešenia pravidelne implementujeme našim klientom podľa potreby, či už v E-shope alebo webových riešeniach, ktoré im šijeme namieru podľa ich požiadaviek. Pridajte sa k skvelím nápadom aj vy.

Chcem vedieť viac

Online riešenia na mieru

Riešenia namieru

Potrebujete obhospodáriť vašich zákazníkov ale neviete ako na to alebo nemáte k dispozícii žiadny nástroj. Kontaktujte nás a my vám poradíme. Počas našich niekoľkoročných skúseností sme vyvinuli viacero online nástrojov a systémov alebo správu a analýzu predaja.

Chcem vedieť viac