Služby ktoré poskytujeme

Webový dizajn

Pre klientov, ktorý ešte nemajú žiadnu predstavu o tvorbe svojej značky poskytujeme zhotovenie dizajn manuálu, loga a ďalších prvkov potrebných pre začiatok ich prezentácie na internete. Dizajn a vzhľad je v dnešnej dobe základom vašej online vizitky a sú naň kladené vysoké nároky.

Zobraziť viac

FrontEnd vývoj

Ako FrontEnd riešenie často využívame systém WordPress s modernými FrontEnd frameworkami ako sú napríklad Bootstrap, LiveCanvas framework, WPTF framework a ďalšie populárne riešenia podľa požiadaviek klienta. V prípade náročnejších klientov ponúkame riešenia na mieru LARAVEL.

Zobraziť viac

BackEnd vývoj

Náš tím má bohaté skúsenosti s databázovými systémamy, ktoré využívajú jazyky SQL / MysSQL či už od firmy Microsoft alebo Oracle no zároveň nezaostávame ani z rôznymi skúsenosťami v oblasti programovacích jazykov ako sú C# a rôzne ďalšie nízko úrovňové programovacie jazyky.

Zobraziť viac

Marketing a optimalizácia v Google vyhladávači (SEO)

Vďaka našim desiatkam projektov, menších,, menších aj veľkých firiem si dovolíme povedať, že naše profesionálne zručnosti a schopnosti sú vo viacerých oblastiach na vysokej kvalitatívnej úrovni a sme radi, že vďaka našim klientom môžeme stále rásť a napredovať.

Zobraziť viac

Programátorské práce

Vďaka našim desiatkam projektov, menších,, menších aj veľkých firiem si dovolíme povedať, že naše profesionálne zručnosti a schopnosti v oblasti programovania sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a sme radi, že vďaka našim klientom môžeme stále rásť a napredovať.

Zobraziť viac

Analytické práce

Ponúkame analytické služby v oblasti BackEnd systémov ako sú MySQL a FrontEnd systémov využívajúcich PHP, HTML, CSS, JQUERY, JS a dalších jazykov. V rámci analýzi získate kompletný dokument odporúčaní na zlepšenie UX ( User Experience) vašich existujúcich webových riešení.

Zobraziť viac