Čo hlavné ponúkame

Máme skúsenosti v týchto oblastiach.

Čistý & Moderný dizajn

Premeň svoje sny v realitu

Ponúkame Vám služby v oblasti návrhu akéhokoľvek dizajnu, či už ide o Vašu značku, logotypy, nálepky, vizitky alebo dizajn webu a mobilných aplikácií.

Vyrobené s láskou

Vytvárame obraz, ktorý milujete

Každý návrh, každý projekt, poctivo konzultujeme s každým klientom. Preto sú všetci naši klienti spokojný, stávajú sa našimi partnermi na ceste za ďalšími spoločnými úspechmi.

Dôveryhodná expertná podpora

Pomôžeme Vám, aby ste uspeli

Zabezpečíme plynulé fungovanie Vašich webov, Nemusíte sa zaujímať o to, či je Váš web pomalý, má výpadky, alebo nie je aktuálny. Vždy sa o všetko postaráme, aj v čase, keď Vy budete chcieť oddychovať…

Inovatívne nápady

Vzdelanie / Semináre / Tréningy

Nič nám nie je ľahostajné. Vždy sa vzdelávame a posúvame. Naše inovatívne nápady aplikujeme vo Vašich predstavách a pretvárame v skutočnosť. Nie sme stratený ani v sociálnych sieťach. Preto vám vieme zhotoviť aj inovatívne systémy šité na mieru.

Všetko jednoducho spravovateľné

Plánujeme za Vás do budúcnosti

Pri každom s projektov myslíme na Vašu budúcnosť. Na to, ako Váš biznis bude rásť, vaše sny budete pretvárať v realitu. Toto všetko by nebolo možné, ak by Vaše aplikácie neboli jednoducho používateľné a nevedeli by ste s nimi pracovať…

Kreatívny koncept & Dizajn

Niekedy je menej viac

Pri našich návrhoch sa snažíme 100% pochopiť každého klienta. Držíme sa pravidla, “Niekedy je menej viac” a preto je náš dizajn efektívny, jednoduchý a užívateľsky prívetivý.

01

Koncepty & zdokonaľovanie

client

Vymyslíme koncept, ukážeme ho klientovi a spoločne zapracujeme tie najlepšie riešenia.

02

Prieskum & vývoj

client

Spravíme prieskum trhu ešte pred samotným vývojom, aby sme docielili ten najlepší výsledok.

03

Náčrt & koncepcia

client

Vypracujeme kompletné riešenie, odklepneme si ho s klientom a na svet sa dostáva Váš funkčný produkt.

04

Nasadenie & digitalizácia

Hotový produkt nasadíme do prevádzky, vykonáme ostré testovanie na malej vzorke zákazníkov. Klientovi odovzdáme funkčný projekt, ktorý môže úspešne rásť.